Wstęp

Firma Estyma została utworzona w roku 1995. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją urządzeń elektronicznych. Projektujemy urządzenia mikroprocesorowe w oparciu o najnowsze technologie.

Wśród licznych jezior i pięknych, starych lasów, gdzie cisza duszę otula, skrywa się jedno z najpiękniejszych polskich miejsc – Kraina Wielkich Jezior Mazurskich. W samym jej sercu na przesmyku między kompleksem jeziora Mamry, a Niegocinem leży Giżycko.

To właśnie tu w pełnej uroku okolicy, zabarwionej malowniczą przyrodą tworzymy nasze urządzenia elektroniczne. Spokój sprzyjający koncentracji, a także najnowocześniejsze technologie pozwalają z pełna precyzją, w zgodzie z naturą projektować i produkować nasze urządzenia.

Bez zgiełku, blisko natury, zanurzeni w ciszy tworzymy produkty specjalnie skrojone na potrzeby naszych Klientów.

Wychodzimy z założenia, iż każdy klient to indywidualne rozwiązanie odzwierciedlające swoiste potrzeby i rozwiązania.

Firma Estyma jest organizacją, która ciągle poszukuje i wdraża najnowsze, dotychczas w kraju nie stosowane rozwiązania z zakresu urządzeń elektroniki i kompleksowych systemów automatyki w celu zarówno podnoszenia sprawności i wydajności urządzeń, z którymi wyroby ESTYMA współpracują, jak też znaczące zmniejszanie niekorzystnego oddziaływania tych urządzeń na środowisko.

Skontaktuj się z nami, a Twoje urządzenie będzie dokładnie takie jak sobie zażyczysz.

Polityka jakości

Celem nadrzędnym firmy Estyma Electronics jest uzyskanie pozycji lidera w zakresie funkcjonalności produkowanych urządzeń oraz produkcja niezawodnych  urządzeń elektroniki i systemów automatyki z zastosowaniem najnowszych technologii.

Do powyższych celów dążymy poprzez:

  1. Stałe spełnianie oczekiwań klientów poprzez coroczną analizę ich satysfakcji.
  2. Obserwację tendencji rozwoju rynku elektroniki i automatyki.
  3. Stosowanie najnowszych technologii podnoszących funkcjonalność, estetykę i trwałość wykonanych wyrobów.
  4. Konsekwentne doskonalenie wszystkich obszarów działalności firmy poprzez ustalanie i realizację indywidualnych celów jakościowych dotyczących organizacji i wyrobu.
  5. Kwalifikowanie i nadzorowanie dostawców, spełniających możliwie najwyższe standardy oraz oferujących najnowsze rozwiązania technologiczne.
  6. Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez planowanie i realizację planu szkoleń.

Kierownictwo Estyma Electronics przyjmuje pełną odpowiedzialność za planowanie, nadzorowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.