Bezprzewodowa linia urządzeń RG

Zastąp instalację kablową bezprzewodowymi urządzeniami firmy Estyma. Wystarczy jeden RadioGateway, dzięki któremu można dołączać do systemu kolejne urządzenia bezprzewodowe. W ofercie znajdują się czujniki temperatury i regulatory pokojowe oraz czujnik temperatury zewnętrznej.

Czytaj dalej

Regulator pracy kotła IGNEO TOUCH

W związku z rozwijającym się rynkiem oraz rosnącymi wymaganiami naszych klientów wprowadziliśmy zaawansowany technologicznie regulator pracy kotła. Igneo Touch jest nowoczesnym układem mikroprocesorowym, który steruje nie tylko kotłem, ale również systemem grzewczym. Zastosowanie pojemnościowego panelu dotykowego oraz wbudowany kontroler grafiki daje komfort użytkowania znany z nowoczesnych smartfonów. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z dotychczasową linią Igneo.

Więcej informacji w dziale „oferta” lub bezpośrednio klikając tutaj.

Regulator pokojowy VIDE ROOM

Do linii urządzeń vide dołączył regulator pokojowy vide ROOM. Jest to kolejne obok modułów vide GSM i vide NET urządzenie współpracujące ze sterownikami linii IGNEO. Posiada ono funkcję zdalnego dostępu do systemu ogrzewania a dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury umożliwia kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Po połączeniu regulatora z modułem videNET możliwy jest dostęp do internetowych prognoz pogody wyświetlanych na dużym, dotykowym wyświetlaczu. Czytaj dalej

Estyma electronics sp. z o.o. sp.k.

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy nowy etap zaplanowanego rozwoju i z dniem 22 grudnia 2014 została utworzona spółka Estyma electronics sp. z o.o. sp.k. Jesteśmy przekonani ze zmiana ta korzystnie wpłynie na dotychczasową współprace oraz pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój.

Moduł internetowy VIDE NET

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz nowy produkt o nazwie VIDE NET. Urządzenie umożliwia zdalny dostęp do bieżących informacji o systemie grzewczym oraz zmianę jego parametrów poprzez serwis internetowy:  igneo.pl. Moduł dedykowany jest dla sterowników linii IGNEO.

Ruszyła rozbudowa siedziby firmy

W związku z ciągłym rozwojem oraz powiększającą się liczbą zadowolonych klientów, ruszyła rozbudowa siedziby firmy.